(097) 84 15 238       (066) 80 22 264        Пн-Пт 9:00 - 18:00
      (097) 84 15 238      (066) 80 22 264     
  

Установка систем вентиляції в будинку

Витяжка використаного і приплив чистого повітря в заміському котеджі виконується за допомогою системи вентиляції. Монтаж спеціального обладнання дає додаткову можливість підтримувати необхідну температуру і ступінь вологості в кімнатах.

 

Природний повітрообмін, механічний: яка різниця?


У більшості випадків обмін повітря в заміських будинках відбувається природним шляхом. Приплив - крізь віконні прорізи і дверні, точніше, через нещільні елементи в таких місцях, витяжка - крізь змонтовані на даху будівлі рефлектори. Подача можлива і через виконані на стадії зведення будівлі канали для вентилювання. Руху повітря в такому випадку сприяє напрямок і сила вітру, різниця температурних показників всередині будинку і за його стінами. Максимально ефективно система такого плану функціонує взимку. Системи, що комплектуються механічними рушіями повітря, працюють набагато ефективніше. Погодні фактори тут не мають практично ніякого впливу, а якість повітря до необхідних кондицій можна доводити шляхом нагрівання і охолоджування, осушення та зволоження. Ще один плюс вентиляційної системи з механізмами - можливість забезпечити здоровий мікроклімат в будь-якій частині будинку, незалежно від призначення кімнати (спальна кімната, вітальня, ванна кімната, кухня).

Зниження рівня споживання електричної енергії у разі облаштування механічної системи здійснюється шляхом додаткового монтажу рекуператорів. Принцип функціонування такого приладу заснований на використанні тепла повітря, що видаляється з метою прогріву припливного повітря в зимові місяці. Влітку ж, навпаки, повітря, що надходить, охолоджується за рахунок того, яке видаляється з будинку через систему обміну.