(097) 84 15 238       (066) 80 22 264        Пн-Пт 9:00 - 18:00
      (097) 84 15 238      (066) 80 22 264     
  

Установка систем вентиляції для промислових приміщень

За рахунок природної вентиляції на промислових підприємствах неможливо домогтися нормального повітрообміну. Практична користь від цього виду вентиляції зводиться до нуля, так як об'ємні й інтенсивні показники неприпустимо низькі, і тому неможливо домогтися необхідного рівня мікроклімату в приміщеннях промислових підприємств.Будівництво нових і вдосконалення старих промислових приміщень вимагає проектування вентиляція для кожного з цих приміщень з урахуванням характеру промислового використання об'єктів.

Система вентиляції і видалення відпрацьованого повітря на промислових підприємствах

Мета вентиляційної сучасної системи - високоякісне постачання свіжого повітря і видалення відпрацьованих повітряних мас, підтримка оптимального температурного режиму. Її призначення не тільки в забезпеченні свіжим повітрям і видаленні відпрацьованих повітряних мас, а й в очищення об'єктів від газових сумішей, результату виробничої діяльності.

Сучасна система повітрообміну являє складний комплекс пристроїв забору повітря, численних відводів для відпрацьованого повітря, спеціальної сучасної апаратури для збереження температурного режиму і необхідного рівня вологості. До цього додаються комплект обладнання для поглинання шуму. Механізми на витяжку використаної повітряної маси видаляють з приміщень, прогнавши повітря через спеціальні численні фільтри. Сучасна технологія очищення повітря дозволяє переміщати великі об'єми повітря, не допускаючи виникнення явищ протягів, які представляють серйозну небезпеку для здоров'я людей.

Система вентиляції для промислових підприємств створюється з урахуванням характеру виробничого процесу, оскільки загазованість, температура, вологість на промислових підприємствах різних рівнів, тому системи можуть вдосконалюватися додаванням нового обладнання. Якщо в якості прикладу розглянути вентиляційні системи для інших підприємств (СТО, автосалони та інші). Необхідно довести рівень викиду газу на автомобілях до безпечного рівня. Необхідно враховувати і те, що підприємства подібного роду відносяться до числа підвищеної пожежної небезпеки, тому до вентиляційного устаткування додаються механізми з видалення диму (тамбур - шлюзи, що затримують вогонь клапана, механізми для підтримки норми шумового режиму).