(097) 84 15 238       (066) 80 22 264        Пн-Пт 9:00 - 18:00
      (097) 84 15 238      (066) 80 22 264     
  

Очищення систем вентиляції

истемОднією з головних умов збереження здоров'я є чистота. Хвороб, що не залежать від чистоти, багато, наприклад інсульти, різні переломи, захворювання різних органів. І все ж переважна кількість хвороб передаються від людини до людини інфекційних шляхом. Чому?

У будинку ідеальний порядок, все, що потрібно, начебто зроблено для підтримки цього порядку. Але є щось, що самостійно зробити складно: очищення вентиляції, наприклад. Спрацьовує іноді нерозуміння суті цього процесу; деякі думають, що достатньо почистити фільтри, і справу зроблено.

Це тільки початок, вхідна її частина. А що робити з чищенням виходу? Саме тут створені ідеальні умови для бактерій, різних грибкових утворень.

Чистимо вентиляційні системи в багатоповерховому будинку


У повному обсязі самостійна чистка просто неможлива: необхідні спецобладнання і спецзасоби, навички роботи. Настане момент, коли накопичувана роками негативна структура почне освоювати квартири, і це обов'язково станеться. Якщо ви запакували всі витяжки та порахували ліквідацію витяжних виходів порятунком від світу бактерій, то потрібно подумати і про те, що ця "винахідливість" може породити інші проблеми.

Використання вікон і дверей в якості природної вентиляції відкриє доступ для вуличного пилу і дрібних комах, які в короткі терміни приживуться в квартирах.

Вентиляційна чистка - це шлях боротьби за гігієну житла. Простенька витяжка може сприяти розвитку різноманітних інфекційних недуг.

Взагалі - то витяжний канал на 99% працює на видалення застояного повітря з житлових приміщень, і, в разі нехтування комплексною чисткою всієї системи, замість витяжки вентиляція почне працювати в зворотну сторону: починається процес втягування повітря, що неодмінно зіграє на користь мікросвіту бактерій, які утворять нові колонії, але вже в квартирах.

Вам доводилося стикатися з ситуацією, коли в вашу квартиру починають надходити неприємні запахи з туалетних кімнат, кухні сусідів?

Цей факт підтверджує думку про те, що чистка вентиляційних каналів не стала предметом турботи всіх мешканців будинку. Висновок напрошується тільки один: є необхідність у комплексному підході до вирішення цієї серйозної проблеми, і в процесі досягнення позитивного результату повинні брати участь всі мешканці будинку. Тільки таким шляхом можна досягти знищення шкідливих бактерій, і, отже, більш ефективно вирішувати гігієнічні питання і проблеми збереження здоров'я людей.