(097) 84 15 238       (066) 80 22 264        Пн-Пт 9:00 - 18:00
      (097) 84 15 238      (066) 80 22 264     
  

Обслуговування систем вентиляції та ремонт обладнання

Житло та офіси зі здоровим мікрокліматом, відсутність шкідливих хімічних речовин і неприємних запахів в повітрі, неможливість утворення конденсату в приміщеннях, що відрізняються підвищеною вологістю - всі ці важливі завдання вирішуються установкою систем вентиляції.

Як і будь-який складний механізм, обладнання для подачі свіжого і виведення використаного повітря потребує належного сервісного обслуговування. Тільки постійний правильний догляд за вказаною технікою і регулярне техобслуговування (ТО) гарантують надійне і тривале функціонування системи, без збоїв, аварій в її роботі та збереження номінальної ефективності.

 

Особливості якісного ТО

Щоб протягом тривалого часу витримувати задані в інструкції потужність і ККД всієї системи провітрювання, необхідно постійно приділяти увагу техобслуговування техніки. Як і при обслуговуванні інших інженерних мереж і технічних комунікацій, фахівці для успішної роботи повинні слідувати наступним принципам:

  • забезпечення своєчасного техобслуговування;
  • регулярність обслуговування;
  • оперативне реагування на виникаючі ситуації;
  • комплексність вирішення завдань;
  • наявність відповідних кваліфікації та досвіду у працівника.

Здійснення сервісного обслуговування

Обслуговувати технічно власну вентиляційну систему користувач при бажанні може і самостійно. Однак йому варто задуматися над тим, що будь-яке подібне обладнання, а також роботи зі створення оптимального контуру провітрювання і його безпосередній монтаж - речі досить складні. А помилки в облаштуванні вентиляції можуть дорого коштувати замовнику, який погано розуміє важливість такої системи для людського здоров'я.

Сьогодні у вас є можливість включати сервісне техобслуговування в договори, які укладаються з виробником і монтажником систем