(097) 84 15 238       (066) 80 22 264        Пн-Пт 9:00 - 18:00
      (097) 84 15 238      (066) 80 22 264     
  

Демонтаж

Демонтаж кондиціонера є необхідною послугою для людей, які збираються переїжджати до іншої квартири або шукають нове місце для офісу. Під час ремонтних і будівельних робіт зняти кондиціонер просто необхідно, адже в іншому випадку можна пошкодити не тільки саму техніку, а й знизити якість внутрішньої обробки приміщення.

 

Вартість робіт по демонтажу кондиціонерів

 

Вид робіт Ціна  (грн.)
Демонтаж кондиціонера 07-12 550
Демонтаж кондиціонера 18-24 и выше 900-1200
Демонтаж зовнішнього/внутрішнього блоку спліт-системи 07-18 (+виїзд бригади) 450-500
Демонтаж зовнішнього/внутрішнього блока спліт-системы 24 и вище (+виїзд бригади) 550-600

Професійний демонтаж кондиціонерів - тільки фахівці з ліцензією

В уявленні багатьох людей демонтаж кондиціонерів і спліт-систем виглядає досить простою і необтяжливою процедурою - потрібно всього лише від'єднати всі дроти, трубки, зняти кріплення і блоки. Але насправді для проведення подібних робіт необхідно мати певні знання і навички. Саме тому якщо вам потрібно зняти кондиціонер зі стіни, варто звернутися до фахівців, які мають багаторічний досвід в даній сфері.

Наслідки неправильного демонтажу кондиціонерів

Чи не кожен власник кондиціонера знає, що неправильний демонтаж техніки загрожує неприємними наслідками. При перерызанны проводів і трубок, що з'єднують внутрішній і зовнішній блоки, відбувається розгерметизація системи і як наслідок, вихід апарату з ладу. Навіть якщо вартість демонтажу кондиціонера спочатку здалася вам завищеною, то, можете не сумніватися, ремонт техніки обійдеться набагато дорожче.

Виконувати демонтаж кондиціонерів віконного типу власними силами вкрай небажано, адже при нестачі досвіду існує велика ймовірність травматизму і навіть нещасних випадків. Чого тільки варте падіння зовнішнього блоку з висоти!

Монтаж і демонтаж кондиціонерів, а також підготовчі роботи

Порцес демонтажу кондиціонера можна розділити на 3 етапи:

  1. Підготовчі роботи, при яких здійснюється перекачування фреону в зовнішній блок;
  2. Безпосередній демонтаж (фахівець акуратно від'єднує кріплення і блоки кондиціонера);
  3. Консервування та укомплектовка техніки.

Якщо вам потрібно демонтувати кондиціонер або його частину, встановити його в іншому місці, зверніться до нас! Ось уже протягом багатьох років фахівці компанії ведуть успішну роботу в цій галузі, мають необхідні навички і обладнання для грамотного, акуратного і оперативного здійснення даних процедур. Дізнатися скільки коштує демонтаж кондиціонера ви можете у наших консультантів.