(097) 84 15 238       (066) 80 22 264        Пн-Пт 9:00 - 18:00
      (097) 84 15 238      (066) 80 22 264     
  

Установка систем вентиляції в квартирі

Для того щоб в оселі був сприятливий мікроклімат, потрібен постійний приплив кисню. У старих дерев'яних будівлях, так само як і в квартирах зі старими дерев'яними склопакетами, через щілини в конструкції, діє природна вентиляція.

Звичайно, взимку тепле повітря з такого приміщення виходить швидко, тому сучасні будинки будують таким чином, щоб зменшити тепловтрати. Щілин і зазорів не залишається, а щоденного провітрювання приміщення недостатньо для того, щоб запустити в житло необхідну кількість повітря.

Тому телефонуйте, і ми обов'язково допоможемо Вам створити в квартирі затишок і свіже повітря!

Проектування і монтаж системи вентиляції в квартирах - рішення повітряних проблем

Виходить, що в будинку повітря не оновлюється. Чим це може обернутися для мешканців? Поганим самопочуттям, запамороченнями, безсонням. Крім того, в оселі підвищується вологість повітря, через що з'являється цвіль. А вона може завдати здоров'ю ще більшої шкоди, ніж просто недолік кисню.

Старі будинки також обробляють матеріалами, які здатні утримати тепло в будинку, не залишаючи шанс і кисню проникнути всередину приміщення.

Створи рай в своїй квартирі - комфорт та здоров'я!

Штучна вентиляція - один із способів поліпшити мікроклімат в приміщенні і здоров'я тих, хто в ньому знаходиться. Якщо ви помітили, що самопочуття дійсно погіршилося, а в кутах і на стінах кімнат з'явилися плями цвілі, саме час задуматися про її установку.

Почати необхідно з розрахунків, які показують, скільки повітря потрібно для кожної окремої кімнати. Коли дані будуть отримані, можна приступати і до проектування обладнання.

Існують певні будівельні норми, затверджені центральним державним органом влади. Тому прорахувати вентиляцію під силу будь-якому домовласникові.

Однак мало хто зможе з нуля спорудити систему примусової вентиляції, тому заощадити на проекті не вдасться.

Установка і монтаж системи вентиляції в Вашій квартирі від професіоналів!

Для того щоб у вашому будинку або квартирі була налагоджена примусова вентиляція, необхідно запросити фахівця. Професіонали з досвідом подібних розрахунків швидко і якісно допоможуть вирішити ваше питання.