(097) 84 15 238       (066) 80 22 264        Пн-Пт 9:00 - 18:00
      (097) 84 15 238      (066) 80 22 264     
  

Установка систем вентиляції в офісах

Створення штучного мікроклімату - завдання не з простих, так як вимагає установки абсолютно нового обладнання з урахуванням конструктивних особливостей будівель, приміщень, вивчення новітніх досягнень механічного очищення повітря, і досить великих витрат на практичне застосування в життя поставлених цілей. Розуміючи важливість вирішення питань з очищення повітряної маси, так як за цим стоїть здоров'я людей і рівень продуктивності праці, компанія робить все, щоб гранично ефективно встановити сучасне обладнання з механічного очищення повітряних мас.

Проблема набуває ще більшої актуальності, якщо врахувати факт, що мова йде про систему вентиляційної чистки офісів, де велике число людей працюють, перебуваючи в приміщенні тривалий час. Штучна вентиляція покращує якість повітряної маси, оберігаючи тим самим здоров'я людей.

Компанія використовує практично весь вільний простір, щоб з користю використовувати його для установки повітропроводів. Наприклад, простір над підвісними стелями. Збільшуються можливості повітроочисного обладнання за рахунок удосконалення конструкції будівлі: проводиться скорочення деяких блоків, які, на думку фахівців, можуть псувати зовнішній вигляд будівлі. Дуже ефективний шлях, який дозволяє значно збільшити можливості очищення повітря: повітроочисні споруди встановлюються як елементи дизайну. Такий підхід стає обов'язковим для офісів різних рівнів.

Класи офісних приміщень

Офісний рівень визначається дуже просто. До першого рівня відносяться офіси економічно розвинених компаній або великих центрів бізнесу. Звичайно, тут потужна вентиляція, здійснювана сучасним кондиціонером, здатним переробити величезні об'єми повітря. При цьому якісно проводиться чистка повітря.

 

Використовуються рекуператори тепла, що приносять економію коштів, так як процес охолодження або нагрівання повітряної маси з вулиці відбувається за рахунок повітря, що йде. Широко застосовуються фанкойли в літній період часу, що дозволяє створити в приміщенні комфортну температуру. При монтажі обладнання дотримуються високі вимоги до дизайну.

На наступному рівні офісів все гранично просто: на першому плані знаходиться турбота про умови роботи людей; про імідж тут не особливо замислюються, а вентиляція походить від приточно - витяжної системи. Використовуються для вентиляції спліт - системи.