(097) 84 15 238       (066) 80 22 264        Пн-Пт 9:00 - 18:00
      (097) 84 15 238      (066) 80 22 264     
  

Установка систем вентиляції в кафе і ресторанах

Вентиляція - одна з основних систем інфраструктури громадського харчування, тому що від неї залежить дуже багато чого. Сюди відноситься як підтримка оптимального

температурного і санітарного режиму, так і затишна обстановка закладу. Вентиляційне обладнання на кухні має в першу чергу забезпечувати достатній рівень витяжки та циркуляції повітря. Це важливо як для підтримки свіжості інгредієнтів і процесу виготовлення страв, так і щодо забезпечення комфортної робочої обстановки для персоналу. Навряд чи в цеху вийде ефективно працювати, перебуваючи в диму, в спеці або в задусі. Самопочуття співробітників кухні безсумнівно впливає на якість їх роботи, а якість страв - на репутацію закладу.

 

При достатньій вентиляції кухонних кімнат страви будуть подані до столу в кращому вигляді, без сторонніх запахів і присмаків. Вентиляційні системи також повинні забезпечувати оптимальний температурний режим всіх приміщень. Сучасні агрегати дозволяють генерувати необхідний рівень тепла і холоду в гарячому і холодному цеху, в холодильних камерах для зберігання продуктів, в залі для відвідувачів, в підсобних приміщеннях і у вбиральні. Це важливо з точки зору санітарії, тому що поряд з використанням бактерицидних ламп в цехах правильна система вентилювання дозволяє знизити ризик виникнення хвороботворних бактерій (відомо, що сприятливим середовищем для їх розмноження є зокрема застояне повітря).

«Майстер на всі руки» може не знати всіх нюансів установки, а в такому випадку існує ризик, що вентиляційна система на кухні буде не відповідати вимогам пожежної інспекції або санітарного лікаря. Або ж у вашому закладі завжди буде присутній підвищений рівень шуму, створюючи дискомфорт, перешкоджаючи спілкуванню відвідувачів і негативно впливаючи на їх самопочуття. У нашій компанії працюють виключно професіонали, які мають багатий досвід установки промислових вентиляційних систем в торгових центрах, кінотеатрах, магазинах, кав'ярнях, піцеріях і кулінарних цехах. Монтажники реалізують проекти вентиляційних систем для громадських їдалень і промислових кухонь з урахуванням вимог по ДСанПіН, особливостей дизайну і планування, а також будь-яких побажань власників. Звертайтеся, ми завжди раді проконсультувати вас і виконати монтажні роботи будь-якої складності!